Міський голова звітував у селі Скотареве

Вчора  голова міської громади Сергій Кравченко разом із в.о. старости Андрієм Запісецьким прозвітували перед жителями села Скотареве про результати роботи Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади за 2018 рік.

На початок всі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих у війні з Росією воїнів Івана Носача та Ярослава Новосільського, жителів села Скотареве.

Цього дня на збори до сільського клубу зійшлися до півсотні мешканців, які заслухали інформацію стосовно  виконання бюджету об’єднаної громади в 2018 році, здобутки в галузі освіти, культури, медицини, соціального захисту, а також про вигідну для громади співпрацю із соціальними партнерами.

Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Наталія Коваль ознайомила громаду села з показниками соціально-економічного розвитку і як на це впливає реформа децентралізації влади. Розповіла про використання інфраструктурної  субвенції з держави, на які потреби пішли цільові кошти для села Скотареве  порівнюючи  із селом Кримки.

Виконуючий обов’язки старости села Скотареве Андрій Запісецький разом із місцянами проаналізував  позитивні зміни, які відбулися в селі після об’єднання, що вдалося зробити і над чим ще потрібно попрацювати.

Він зазначив, що   з  об’єднанням в громаду  відчутно покращився стан у закладах освіти, медицини, культури та благоустрій населеного пункту. У ФАПі з’явилось нове медичне обладнання для виявлення онкозахворювань шкіри, проведення електрокардіограми, облаштовано окрему зону для жіного профогляду, безкоштовно проводиться забір крові із вени тощо.  Проведено  капітальний ремонт біля школи та оновлення приміщенні. Задля  успішного навчання дітей у  школу підведи  інтернет. Школярі мають всі умови для навчання і відпочинку – працюють спортивні секції, гурток  різьблення, танцювальний гурток, постійно  відзначаються державні  та народні  свята.

У будинку культури проведено косметичний ремонт сцени оновлено музичну апаратуру, також працює інтернет. У СБК постійно проводяться культурно-масові заходи, працює філіал танцювального колективу «ЕЛІТ», діють гуртки.

Андрій Миколайович розповів про позитивні зміни в сфері благоустрою – з’явились нові тротуарні доріжки, про які скотарівці навіть і не мріяли,  зупинки громадського транспорту, встановлено транспортне сполучення з адмінцентром громади, проводиться озеленення, обкошування.

Разом із жителями виконуючий обов’язки старости обговорювали й стан доріг у селі, які треба покращити, про екологічний стан водойми, благоустрій кладовища тощо, підняли питання про будівництво церкви.

Насамкінець очільник міської громади Сергій Кравченко  та в.о. старости Андрій Запісецькиц подякували всім, хто підтримував ініціативи та активно долучався до розвитку  села і громади в цілому, а також виконавчому комітету і депутатському корпусу Шполянської ОТГ, які завжди з розумінням ставляться до проблем громади і приймають позитивні рішення на її користь.

Поділитись:
Перейти до вмісту