Відкрита зустріч міського голови Сергія Кравченка із жителями громади – звіт 2018

Сьогодні міський голова Сергій Кравченко звітував перед усією громадою за результати спільної  роботи виконавчого комітету Шполянської міської ради та депутатського корпусу міської ОТГ, переважною частиною якого є представники ВО «Черкащани» за 2018 рік. Відкрита зустріч із шполянами відбулась у сесійній залі Шполянської міської ради, куди запросили депутатів, членів виконкому, начальників відділів міської ради, керівників комунальних підприємств тощо, аби ті у разі потреби, могли відповісти на питання мешканців ОТГ.

Нагадаємо, що такі зустрічі вже відбулися у двох селах, які входять до складу Шполянської громади – Кримки  і Скотареве. Якщо проводити паралель і порівняти активність жителів, що прагнуть змін до кращого, то можна певно помітити – жителі сільської місцевості вболівають за життя громади значно більше ніж міські громадяни – оскільки присутність шполян на відкритій зустрічі була в рази менша порівняно із селами. Нажаль шполяни не активно долучаються до вирішення важливих питань стосовно розвитку ОТГ. Прикро, але шполяни є більш активними «негативними» критиками-дописувачами у соцмережах  Facebook.

Міський голова Сергій Кравченко зазначив, що він разом зі своєю командою  відкриті до спілкування і завжди готовий відповісти на всі запитання жителів громади.

  • Ми намагаємось працювати якнайбільш прозоро, інформувати про всі події, які відбуваються в ОТГ, теж саме стосується  й проведення робіт та використання коштів, – сказав Сергій Володимирович.

Із доповіді начальника відділу економічного розвитку та інвестицій міської ради Наталії Коваль присутні дізнались про досягнення в сфері освіти, культури, медицини, благоустрою та соціального захисту, ознайомились із показниками соціально-економічного розвитку за звітний період.

Після заслуханої інформації тема зустрічі перейшла у форуму «питання-відповідь». Всі бажаючі мали можливість  цікавитись тим, що небайдуже. Активний житель Шполянської громади Віктор Слюсар поставив декілька питань екологічного характеру, які хвилюють мешканців  не один десяток років – це неякісна питна вода в мікрорайоні молокозаводу та відсутність очисних споруд. Сергій Володимирович визнав, що такі проблеми існують. На будівництво водогону виділялись кошти із бюджету, але почати роботи не вдалося.  Вже другій рік міська рада чекає від Державної архітектурної будівельної інспекції України (м.Київ) дозвіл на початок будівництва і який наразі ще не отримали. Проблема очисних споруд  також не нова для Шполи, відкрита понад 15 років, наразі  їх неможливо добудувати та ввести в експлуатацію, так як вони побудовані з порушеннями державних будівельних норм.

Цікавою поступила пропозиція про надання одноразової грошової допомоги учасникам ООС (АТО). Віктор Леонідович зауважив, що багато ветеранів в силу своїх моральних цінностей соромляться подавати заяви на розгляд виконкому  і лишаються без фінансової підтримки, тому вніс пропозицію виділяти кошти всім військовослужбовцям без відповідних документів, а по списку реєстрації воїнів АТО. Відповідаючи на  запитання міський голова Сергій Кравченко та консультант з питань волонтерського руху Сергій Кепша зазначили, що кошти за 2018 рік отримали всі «атовці» (135 чол.) за виключенням одного – Ігоря Зачепи. Чому він не надав документи на допомогу  невідомо, хоча був проінформований.

Також висловив свою думку й голова ветеранської організації Микола Торба, він же за сумісництвом є  головою організації УТОС(спілка незрячих) та вуличним управителем вулиці Забережної, тому добре бачить важливі справи, які робить місцева влада для людей похилого віку, з інвалідністю та довгожителів.  Подякував виконавчому комітету і депутатському корпусу Шполянської міської ради за згуртовану ініціативну роботу спрямовану на користь всієї громади.

Насамкінець міський голова Сергій Кравченко зауважив, що детальніше ознайомитись зі звітом за 2018 рік можна буде на офіційному веб-сайті Шполянської міської ради та в групі Facebook, для людей похилого віку звіт надрукують в газеті «Шполяночка+». А також висловив побажання жителям міста активніше долучатись до вирішення питань  пов’язаних з життям громади та виявляти свою громадянську позицію на користь ОТГ, а не гаяти час на брудну «диванну» критику. Очільник громади також зауважив що позитивні результати роботи, які сьогодні перерахували були досягнуті в належній співпраці працівників виконавчого комітету та депутатського корпусу Шполянської міської ради, працівників всіх комунальних підприємств та установ які входять в склад ОТГ. Окрему вдячність Сергій Володимирович висловив постійним соціальним партнерам громади – «LNZ Group» та підприємствам, які входять в структуру компанії та ПрАТ «Шполянський завод продтоварів», а також СПОП “АГРО-ПРОГРЕС та СПОП «Відродження», які нещодавно долучились до соціального партнерства, адже їхня  підтримка  помітна і важлива в успішній розбудові Шполянської ОТГ.

Поділитись:
Перейти до вмісту