Визначено переможця конкурсу на посаду директора позашкільного закладу освіти Шполянський ЦЕНТУМ

В п’ятницю, 15 лютого відбулось засідання конкурсної комісії Шполянської міської ради на чолі із заступником міського голови Сергієм Зайцем по відбору на посаду директора закладу позашкільної освіти – комунального закладу «Шполянський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області  (далі – КЗ «Шполянський ЦЕНТУМ»).

В результаті проведення конкурсу 140 балів із 140 можливих набрала Світлана Миколаївна Перемот.

За рішенням конкурсної комісії кандидатуру С.М. Перемот на посаду директора КЗ «Шполянський ЦЕНТУМ» рекомендували для погодження виконавчим комітетом міської ради та сесією Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади, шляхом укладання з нею контракту строком на 2 роки як для особи, яка призначається на посаду керівника закладу позашкільної освіти вперше.

Нагадаємо, що 11 лютого засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на посаду директора закладу позашкільної освіти допустило Світлану Перемот до складання іспиту на посаду директора Шполянського  ЦЕНТУМ.

        Перемот Світлана Миколаївна, методист комунального закладу «Шполянський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»

Має другий (магістерський) рівень вищої освіти (повна вища). Закінчила у 1999 році Уманський педагогічний університет ім. П. Тичини за спеціальністю «Біологія» та присвоєно кваліфікацію вчителя біології. Працює з 1996 року і по даний час у даному закладі позашкільної освіти на посадах: керівника гуртків, з 2008 року і по даний час – на посаді методиста.

Поділитись:
Перейти до вмісту