Два хореографічні колективи отримали нові сценічні костюми

Кожного року  місцева влада Шполянської ОТГ дбає про талановитих дітей і поступово створює всі умови, аби вони навчались і розвивались  у сприятливому кліматі  та комфорті.

Цього разу у громаді потурбувались про сценічний образ для двох хореографічних колективів ОТГ, яскраві виступи яких славлять Шполянщину не лише на теренах України, а й далеко за її межами — народного танцювального колективу «Барвінок» та зразкової студії  сучасного танцю «Еліт», — їм пошили нові сценічні костюми.

На пошив вбрання для талановитих танцюристів  витратили загалом 12 тис. грн. 24 комплекти – для студії сучасного танцю «Еліт» (7 тис. грн) і 10 сорочок (вишиванок)  хореографічному колективу «Барвінок» (5 тис. грн).

 

Голова міської громади Сергій Кравченко, зазначає, що ці колективи завжди беруть активну участь у всіх масових заходах та святах, які відбуваються в об’єднаній громаді. Крім того, талановиті танцюристи «Барвінку» та «Еліту» неодноразово підкорювали призові місця Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів та фестивалів, за що  мають присвоєні звання «народний» («Барвінок») та «зразковий» («Еліт»).

  • Щоб оновити і водночас збагатити різноманіття сценічного одягу танцівників, ми використали спонсорські кошти, які у вигляді сертифікату, вручила керівник соціальних проектів ПАТ Миронівський хлібопродукт, Ірина Ванникова, під час Новорічних заходів – сказав очільник Шполянської ОТГ.  Далі Сергій Володимирович із впевненістю продовжив, що творчі вояжі танцювальних колективів за межі області далеко не останні і  демонструвати  майстерну хореографію колективи повинні у гарному вбранні, тому влада із задоволенням у цьому допомагає.

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту