В громаді оновлюють приміщення для занять спортом

Шполянська громада неодноразово славиться спортивними досягненнями. Спортсмени постійно беруть участь  в обласних, Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях із різних видів спорту, і обов’язково виборюють призові місця та винагороди. Вкладаючи кошти в розвиток спорту і виховуючи спортсменів, громада робить собі ім’я. Також у Шполянській ОТГ  велику увагу приділяють розвитку масового спорту для людей різних вікових категорій.

В цьому році на 35 позачерговій сесії міської ради у внесенні змін до рішення «Про бюджет Шполянської міської ОТГ на 2019 рік» депутати підтримали пропозицію виділення коштів для капітального ремонту двох спортивних залів, один з яких знаходиться у міській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3-гімназія, інший  – у КЗ «Центр культури та дозвілля» (міський будинок культури).

За бюджетні кошти громади у сумі 100 тис. грн капітально відремонтують малий спортивний зал у міській школі № 3-гімназії. Там повністю замінять підлогу, оновлять освітлення, проведуть оздоблювальні роботи стін, стелі тощо. Тож уже навесні учні 1-4 класів міської гімназії тренуватимуть тіло і дух на уроках фізкультури у сучасному спортзалі.

Незабаром капітальні ремонтні  роботи почнуть у приміщенні  КЗ «Центр культури та дозвілля» (міський будинок культури), частину якого переобладнають на спортивну залу для  секції занять  боксом Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи № 1 та роздягальню для спортсменів. На ремонтні роботи виділили із міського бюджету 150 тис. грн. Спортзал для  боксерів  повністю оновлять: зроблять нову  дерев’яну підлогу, встановлять калориферне опалення, облицюють стіни і стелю, встановлять нові двері.

Очільник міської громади Сергій Кравченко вважає, що фінансувати спортивні заклади і приміщення надважливо для всіх жителів громади, особливо для молодого покоління. Спорт — продовжує життя і попереджає багато захворювань. Якщо порівнювати досвід інших країн, то наприклад, у Фінляндії вп’ятеро збільшено фінансування спорту і втричі зменшено на медицину, бо вважається, що профілактика ефективніша за боротьбу з наслідками.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту