«З вогнем завзяття за Україну…» – вшанували Героїв Небесної Сотні

Вже п’ять років минуло від трагічних подій на Майдані. 20 лютого Україна відмічає День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Вчора у Шполянській дитячій школі мистецтв відбувся захід «З вогнем завзяття за Україну…». У концертній залі зібралися шполяни, учні старшого шкільного віку, учасники Майдану, представники влади об’єднаної громади та району, щоб у глибокій скорботі низько схилити голови перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні, які боролися за правду і гідність, віддали своє життя за Україну.

Розповідаючи, ведучі заходу  відновили присутнім у пам’яті всі події, що розпочались 21 листопада 2013 року  і відбувались на Майдані у Києві, і найбільше розгорнулись зимою 2014 року. Тоді у мирний час ХХІ століття український народ, ціною власного життя розпочав боротьбу за свій європейський вибір, прагнення до свободи. Вони назвали імена жителів Шполянщини, які у ті дні були на Майдані – це Сергій Коваль, Віктор Савчук, Василь Білецький, Сергій Кепша, Сергій Бондар, Володимир Пасєка, Олексій Пірогов, Степан Москалик, Олег Капуста, Василь Лога, Олександр Гончар, Олег Пахолко, Олександр Присяжненко,  Наталія Мельниченко, Костянтин Бурбак (студент) і Олександр Федоров (студент).

Далі звучали проникливі вірші, розповіді, емоційна інсценізація матерів та дітей, які не дочекались додому найрідніших людей, а також лунали  щемливі  пісні про долю рідної неньки України.

Глядачі переглянули художні номери підготовані  Центром культури та дозвілля за співучасті Шполянської дитячої школи мистецтв та Центру дитячої та юнацької творчості учнівської молоді Шполянської міської ради ОТГ.

Поділитись:
Перейти до вмісту