Обрізка дерев в адмінцентрі міської громади

Правильне і своєчасне обрізання дерев навесні дозволяє  якнайдовше зберігати їх здоровими та сильними. Обрізка омолоджує дерево, стимулює ріст нових гілок. Найкращим часом для обрізки дерев вважається кінець зими або початок весни, адже в цей час рослини ще не прокинулися, але незабаром почнеться період швидкого росту. Саме зараз, цією корисною справою для зелених насаджень міської громади займаються працівники комунального підприємства «Благоустрій» Шполянської міської ОТГ.

Комунальники розчищають деревах від сухих гілок по вулиці Миколи Амосова, яка сполучає два мікрорайони міста — цукрозавод та райлікарню. Вже обрізали понад кілометрову зону однієї із сторін узбіччя.      Директор КП «Благоустрій» Микола Нарадько зазначає, що весняна обрізка дерев  проводиться на часі, адже потрібно встигнути допоки,  дерево не почне формувати бруньки.

  • Також на цій частині дороги багато дерев уражені омелою, яка вважається напівпаразитом, оскільки в більшості випадків може самостійно здійснювати фотосинтез. Кущ розвивається до 1 м в діаметрі, легко ламається та падає на землю під час сильних поривів вітру, що особливо небезпечно для життя людей та автомобілів, які проїжджають цією частиною дороги, — підсумував Микола Андрійович.
Поділитись:
Перейти до вмісту