Вітаємо з Днем народження голову Шполянської міської об’єднаної територіальної громади, Сергія Кравченка

Шановний Сергію Володимировичу!

 Сердечно вітаємо Вас з Днем народження!

Робота з людьми це завжди непросто і завжди відповідально. А стояти на чолі об’єднаної громади – відповідально особливо!

Ви досвідчений керівник та умілий організатор, Ви користуєтеся беззаперечним авторитетом і повагою серед колег, однодумців, депутатів та жителів громади, як людина, здатна досягати високих результатів на будь-якій ділянці роботи.

Ми горді й щасливі з того, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати разом професійних висот. Ми з великою повагою ставимося до Вашої діяльності міського голови, завдячуючи Вашому управлінському досвіду та наполегливості Шполянська громада розцвіла і стала комфортнішою, а попереду – ще великі перспективи.

Ви надихаєте наш колектив на злагоджену та плідну працю, додаєте впевненості у завтрашньому дні! Ви – мудрий керівник, який поєднує в собі і вимогливість і демократичність.

Дозвольте нашій дружній команді привітати Вас з Днем народження й щиро побажати, не залежно від ситуацій, зберегти в собі ділові якості, творчу наснагу, плідну енергію ще на довгі роки, а також, міцного здоров’я Вам і Вашій родині!

Нехай у Ваших задумах буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, у серці – тепло й сонячно від людської вдячності. Нехай Ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, а все добро вертається сторицею.

Нехай Божа благодать завжди буде з Вами, вельмишановний Сергію Володимировичу!

 

З повагою,

виконавчий комітет, депутатський корпус та  працівники апарату  Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади, керівники комунальних закладів та підприємств, закладів освіти, охорони здоров’я, культури Шполянської ОТГ, виконуючі обов’язки старост всіх старостинських округів Шполянської міської об’єднаної територіальної громади.

Поділитись:
Перейти до вмісту