Випускники шкіл громади побували в богемному університеті

     Усе ближчим стає для учнів 11-их класів Шполянської міської об’єднаної територіальної громади момент, коли необхідно прийняти одне з найважливіших рішень – вибрати справу до душі, за покликанням, тобто професію. Це завдання складне, адже  серед розмаїття інтересів, нахилів і особливостей особистості молодої людини важко виокремити щось одне. Воно не завжди під силу підлітку, тому  педагоги, батьки, починаючи з молодшого шкільного віку, цілеспрямовано формують  інтерес до певного виду професійної діяльності. Цій меті підпорядкований спільний  план заходів відділу освіти Шполянської міської ради та Шполянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості щодо проведення профорієнтаційної та інформаційно-роз’яснювальної роботи серед учнівської молоді.

         Другий рік поспіль випускники шкіл громади беруть участь у яскравому й змістовному VIP Open Day, який  відбувається в богемному, як називає його ректор Михайло Поплавський, Київському національному  університеті культури й мистецтв, тож і цьогоріч 65 цілеспрямованих і зацікавлених учнів 11-их класів Шполянських НВК №2,3, ЗОШ №5, Лебединських НВК №1,2  поринули в гостинну атмосферу  закладу вищої освіти,  що відчинив свої двері для майбутніх абітурієнтів. Школярі, які сформували позитивне ставлення до творчих та бізнес-спеціальностей, що користуються попитом на ринку праці, познайомились із представниками штабу «Абітурієнт-2019», відвідали науково-інноваційні навчальні лабораторії університету, 10 факультетів, поспілкуватися із  викладачами-практиками  та студентами, більш детально ознайомилися з правилами вступу.

Найбажанішим моментом Дня відкритих дверей стала зустріч із ректором Михайлом Поплавським, який поділився власними секретами лідерства, надав корисні професійні поради й важливі життєві настанови на майбутнє. «Формуйте в собі лідерів. Атакуйте життя! Живіть у своє задоволення!», – сказав Михайло Михайлович.

      По завершенню  екскурсії натхненні випускники зі Шполянської ОТГ зробили світлину на згадку з Михайлом Поплавським на фоні університету.

Поділитись:
Перейти до вмісту