Народ, який має такого пророка ніколи не буде скорений: до 205-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка

Сьогодні, 9 березня в Україні відзначають 205-ту річницю від дня народження Тараса Шевченка — національного пророка, невмирущого генія слова, народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України.

Нам цінний Шевченко, нам він дорогий і рідний. Це не поет, про якого варто просто пам’ятати, Шевченко належить сьогоденню так само, як і історії. Бо він не просто «один з великих», він навіки вписаний в генотип України — він його невід’ємна чинна складова. Вірші Тараса — як кольори на вишитій сорочці, як дніпровські кручі або стежка біля батьківської хати.

З нагоди 205-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка, сьогодні у Шполі відбувся урочистий мітинг. До пам’ятника Великому Кобзарю зійшлися шполяни разом із представниками влади міської об’єднаної громади та району, аби вшанувати і увічнити пам’ять народного генія і пророка.

 

До жителів громади звернулась секретар Шполянської міської ради, Тетяна Каландирець.  У своєму виступі вона зазначила, що, ми українці — це народ, який має у своєму спадку таку поезію і такого велетня, тому ніколи не буде скореним, не буде переможеним і не буде байдужим!

Звучали також промови від представників районної влади, зачитувались невмирущі рядки із творів Тараса Шевченка. Потому шполяни поклали вінки, квіти та вклонились підніжжю Великого Тараса.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту