Сніг розтанув — виросли купи зі сміттям

         Прихід весни знову-таки “поновив старі проблеми”, які щороку  допомагають створювати мешканці не лише міста, а й об’єднаної громади в цілому. Мова йде про викидання сміття у не відведених місцях, на зелених зонах, біля своїх будинків, узбіччях доріг, кладовищах тощо.

Комунальні служби Шполянської ОТГ вже розпочали першу боротьбу із масовими викидами сміття і самовільними звалищами.

Чому люди  смітять у навколишнє середовище? Цим питанням завдаються працівники, які щодня прикладають зусилля, аби зробити місто і громаду чистішими охайнішими і комфортнішими. Вони встають ні світ ні зоря і починають прибирати вулиці. А тут знову такі «весняні подарунки»!

У місті Шпола, біля залізничного вокзалу, жителі громади знову відтворили всім відомий несанкціонований смітник,  з утилізацією якого місцева влада бореться вже добрих три роки.  Смітники, немов гриби після дощу, розростаються купками на вулиця міста, селах громади, узбіччях доріг і лісосмугах. Звичайно, не кожна людина має шкідливі звички, але останнім часом все частіше можна зустріти такі явища, як сміттєвий пакет, що валяється біля під’їзду будинку, в під’їзді, на тротуарі, на стежці, що веде до будинку тощо. Навіть якщо до сміттєвого контейнера залишиться декілька метрів, то більшість людей викинуть фантик, не доходячи до контейнера. Це дуже просто — нікого немає навколо — значить можна. Зустріти таке неподобство можна де завгодно, не лише на Шполянщині. Відповісти на це питання практично неможливо. Хтось робить це із дитинства, бо запозичив ще у своїх батьків, хтось ліниться зробити пару кроків до урни чи утилізованого смітника, словом — це увійшло у звичку людей. Поганий приклад — заразливий, і це факт.

Тому міська влада і комунальні служби не можуть мовчати! Адже наша громада, наша рідна земля де ми виросли,  де ми живемо,  де зростають наші діти перетворюється на смітник! Переконливо просить, вивозити сміття та тверді побутові відходи (хто має можливість) на спеціально відведені сміттєзвалища, викидати пакети зі сміттям у сміттєві баки, користуватись сміттєвими урнами, а також використовувати послуги комунальних служб із вивезення ТВП.

Не будьте байдужими до проблем навколишнього середовища! Зробімо разом нашу громаду чистішою!

 

Довідково: Щоб замовити послугу із вивезення будівельних відходів, опалого листя, накопиченого сміття тощо, звертайтесь за телефоном (04741) 5 22 95 — комунальне підприємство «Благоустрій», крім суботи та неділі.

 

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту