Сорок учасників АТО отримали медалі «За оборону рідної держави»

Сьогодні вся Україна відзначає День українського добровольця. Це  молоде свято і дуже важливе. Ми не повинні забувати про тих людей, які п’ять років тому самостійно звернулися у військові комісаріати, не за повісткою, а за власним покликом пішли на передову. Добровольчі батальйони першими відгукнулись в момент небезпеки для країни, в момент коли на нашу землю ступила російська навала.

«Герої нескореної України» — під такою назвою  пройшов урочистий захід у сесійній залі Шполянської міської ради. Там сьогодні вітали зі святом добровольців, ветеранів АТО і тих, хто нині стоїть на захисті України, а також увічнили хвилиною мовчання  всіх солдатів, які не повернулися живим до рідних домівок.

 

Міський голова, Сергій Кравченко звернувся до учасники АТО та їх родин зазначивши, що для нього велика честь сьогодні вітати людей сильної волі, які добровільно пішли захищати державу коли на її територію ступив перший крок ворог-загарбник.

  • Хочу  подякувати всім нашим землякам, хто ніс і несе військову службу в зоні АТО, захищаючи українську землю, ризикуючи здоров’ям та життям. Ваша стійкість, витримка та самовіддане служіння своєму народу гідне для наслідування прийдешніми поколіннями, – сказав Сергій Володимирович.

Очільник громади від імені депутатського корпусу, всієї Шполянської громади та від себе особисто вручив медалі  «За оборону рідної держави» придбані  коштами міського бюджету. Не всі 40 учасників бойових дій особисто отримали нагороди, адже багато з них продовжують боронити Батьківщину — медалі отримали матері та дружини.

Під час  заходу  до присутніх також звертались виконуючий обов’язки військового комісара Шполянського райвіськомату, Руслан Безшийко та  доброволець, учасник АТО, Олександр Гаврилов. Урочистий захід супроводжувався піснями, які дарували працівники культури Шполянської міської ОТГ.

Також цього дня відбувся мітинг приурочений Дню добровольця України біля пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні. Шполяни разом із представниками районної влади та влади міської ОТГ поклали квіти до меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні та пам’ятної дошки загиблих учасників АТО у війні з Росією.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту