Сьогодні у міській раді з професійним святом вітали працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

День комунальника − професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Цей святковий день присвячений усім працівникам житлово-комунальних господарств, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності міст, надання різних послуг. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного було комфортним, зручним та безпечним.

З вітальним словом звернувся до присутніх заступник голови Шполянської об’єднаної територіальної громади Віталій Плетінь, а також керівники комунальних підприємств «Благоустрій» Микола Нарадько та «Комунальник» Світлана Дерев`янко. У своїх промовах вони наголосили, що саме завдяки комунальникам з року в рік змінюється загальний вигляд населених пунктів нашої громади – він стає більш чистим, впорядкованим, освітленим, квітучим, вчасно розчищеним під час снігопадів. Поступово поліпшується якість водопостачання і водовідведення, утримання будинків та прибудинкових територій.

За самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо людей 33 трудівників комунальної галузі нашої громади відзначено грамотами.

Концертною програмою привітали працівників артисти комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Шполянської ОТГ: ансамбль «Берегиня», ансамбль «Вечорниці», солісти Максим Цимбаленко та Юрій Присяжний, солістка філії села Лебедин Валентина Мороз, художній керівник Ольга Тихоненко.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту