Родини загиблих воїнів АТО Шполянської громади матимуть щомісячну допомогу

          Сьогодні міські депутати об’єднаної громади на черговій 36-й сесії міської ради затвердили Програму щодо виплати щомісячної фінансової допомоги  (стипендії) одному з членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО на 2019-2022 роки.

          Після прийняття міською радою цього рішення із міського бюджету на допомогу сім’ям загиблих АТОвців виділили 48 тисяч гривень на 2019 рік.  Відтепер рідні полеглих героїв щомісяця отримуватимуть по 1000 гривень.

У Шполянській ОТГ проживає чотири сім’ї загиблих учасників бойових дій — це мати Олександра Кондратюка (кіборг Донецького аеропорту) і сім’я Василя Пікуєва (рядовий солдат) зі Шполи та дві родини із села Скотареве — Івана Носача (військовий снайпер) та Ярослава Новосільського (рядовий солдат).

Хочемо також нагадати, що за рахунок коштів міського бюджету відповідно до Програми про надання одноразової грошової матеріальної допомоги жителям Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 рр, учасникам бойових дій у зоні ООС (АТО), яких в громаді налічується 181 особа, виплачується кожному разова річна допомога в сумі 1400 гривень.

Мешканці громади в боргу перед родинами загиблих учасників АТО, тому місцева влада об’єднаної громади робить максимально можливим забезпечення всіх соціальних гарантій учасникам АТО та членам сімей, загиблих учасників АТО.

Поділитись:
Перейти до вмісту