Розпочато втілення проекту «Е-консультації з громадськістю»

14 березня Шполянська міська рада об’єднаної територіальної громади та ГО “Агенція інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності” підписали Меморадум щодо реалізації проекту “Безкоштовне створення та впровадження веб-сервісу Електронні консультації з громадськістю”.

Веб – сервіс «Е-консультації з громадськістю» буде розміщений на піддомені офіційного сайту.  Він націлений на запровадження новітнього інструменту для залучення, обговорення та отримання підтримки з боку громадськості у напрямку формування та реалізації заходів, політики, виконання інших дій, спираючись на громадську думку, шляхом обговорення ініціатив та отримання їх підтримки та популяризації за допомогою інтернет-голосування та розповсюдження через відповідний веб-сервіс.

За ініціативи міської ради, яка стоїть на шляху впровадження електронного урядування, а також на виконання постанови КМУ від 3.11.2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», була подана заявка на отримання допомоги та отримана перемога.

«Наявність веб-сервісу «Електронні консультації з громадськістю» дасть можливість владі залучати більше жителів громади до громадських обговорень. Наразі ми найчастіше проводимо консультації у формі громадських слухань, зборів громадян. Останнім часом бачимо, що працюючим жителям громади або молоді, яка знаходиться на навчанні,  майже не можливо прийти в робочий час та висловити свою думку. Отже через сервіс – ми отримуватимемо пропозиції всіх зацікавлених мешканців щодо питань розвитку громади, обговорення проектів документів перед їх розглядом та схваленням, проведення місцевих опитуваннь в різних формах з метою вивчення думки активної частини мешканців.» – коментує міський голова Сергій Кравченко.

Розробкою веб-сервісу та його кібербезпекою, згідно норм чинного законодавства, вже займається ГО “Агенція інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності”.

Поділитись:
Перейти до вмісту