Пам’ять про нього житиме у віках…

20 березня 2017 року обірвалося життя 24-річного солдата  92-ї  механізованої бригади під Мар’їнкою, Донецької області — Ярослава Новосільського (04.08.1992—20.03.2017). З моменту трагедії минуло два роки і земляки полеглого героя вшанували його пам’ять у рідному селі Скотареве, Шполянської ОТГ.

Покласти квіти на могилу Ярослава Новосільського та схилити голову у вічній скорботі прибули перший заступник міського голови об’єднаної громади Олександр Кузуб, в.о. старости с. Скотареве, Андрій Запісецький, консультант з питань комунального забезпечення учасників АТО та їх сімей, Сергій Кепша, бойові побратими, рідні, друзі.

Потому до вшанування долучились педагогічний колектив, учні сільської школи та односельчани. У приміщенні Скотарівського НВК на тематичній лінійці згадали  Ярослава як доброго, справедливого товариша, учня, сина, друга здатного завжди відкликнутись на допомогу.

Присутні разом схилили голову у хвилинні мовчання за героєм, який захищав рідну державу. Серед прикладів героїчної мужності та безмежної самопожертви Ярослав Новосільський залишив свій нетлінний слід.

Пам’ять про нього житиме у віках, а подвиг надихає нові покоління на священну боротьбу за ідеали української державності.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту