Учні шкіл громади – серед кращих у Малій академії наук

У І етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, проведеному в січні 2019 року, узяли участь 13 учнів із  трьох закладів загальної середньої освіти: Шполянської ЗОШ № 5 — 4 учні, Шполянського НВК №2-ліцею — 4 учні,  Шполянського НВК № 3-гімназії — 5 учнів.

За рішенням журі І (міського) етапу на розгляд обласного було направлено в 9 секцій 13 робіт. Цьогорічний підсумок ІІ етапу випробувань у Малій академії наук став щедрим  на перемоги для юних жителів громади: двоє учнів здобули ІІ місця – це Крикун Лариса, учениця 10 класу Шполянського НВК №2- ліцею, у секції медицини, та Довгошея Руслана, учениця 10 класу Шполянського НВК №3- гімназії, у секції математичного моделювання.

П’ятьом учням підкорилася «бронза» конкурсу. Її здобули Сиваченко Дар’я, учениця 9 класу Шполянського НВК №2- ліцею, у секції біологія людини, старшокласники – гімназисти  Чернецька Марія, у секції загальної біології, Кулик Ілля, у секції експериментальної фізики, Чоловенко Дмитро, у секції астрономії та астрофізики, та Древетняк Богдан, учень 10 класу Шполянської ЗОШ №5, у секції географії та ландшафтознавства.

Високий рівень підготовки до конкурсу, за рішенням обласного журі, виявили брати Курінний Артем і Денис, учні 11 класу Шполянської ЗОШ №5, у секції зарубіжної літератури, та Запісецька Софія, учениця 10 класу Шполянського НВК №2- ліцею, у секції біології людини.

За підсумками конкурсу найвищі показники за кількістю учасників та призових місць мають учні Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» Шполянської  міської  ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

У загальному рейтингу серед шкіл області заклади загальної середньої освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області мають один із найвищих показників у співвідношенні кількість учасників – кількість переможців – 7 переможців із 13 учасників (54%).

Подякою управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації нагороджено Любімову Л.О., учителя фізики та математики Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області, яка підготувала двох переможців конкурсу.

Директорам закладів загальної середньої освіти доручено проаналізувати підсумки проведення  І, ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук і обговорити їх на засіданнях педагогічних рад, шкільних методичних об’єднань учителів, забезпечити системний підхід до роботи з обдарованими учнями щодо підготовки до участі в інтелектуальних змаганнях, стимулювати активність педагогічних працівників, які підготували переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Поділитись:
Перейти до вмісту