Виділили кошти на технічні засоби для інвалідів та дітей-інвалідів

На черговому засіданні сесії депутати внесли зміни та доповнення до  паспорту Програми  розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства Шполянський центр первинної медико-санітарної допомоги.

У частині загального обсягу фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми із міського бюджету виділили кошти на підтримку інвалідів та дітей-інвалідів, а саме — забезпечення технічними засобами (калоприймачі та підгузники) для амбулаторного лікування хворих — відповідно до Порядку забезпечення інвалідів та дітей-інвалідів технічними та іншими засобами затвердженими Постановою КМУ №1301 від 03.12.2009 року.

Наразі, на технічні засоби, які отримують безпосередньо інваліди, діти-інваліди або їх законні представники в закладах охорони здоров’я для використання в амбулаторних та побутових умовах вже виділили 48 тис. 250 грн. із міського бюджету Шполянської ОТГ.

  • Турбота про людей з інвалідністю у безумовному пріоритеті для нас. Тому відповідні рішення завжди схвалюються  і підтримуються депутатським корпусом  міської громади, – зазначив міський голова Сергій Кравченко.
Поділитись:
Перейти до вмісту