Шполянська міська рада оголошує про проведення конкурсу з відбору виконавців торгів (аукціону) з продажу права оренди на земельну ділянку

Шполянська міська рада об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс з відбору виконавців  земельних торгів.

Об’єкт продажу права оренди – земельна ділянка площею 24,9066  га, з цільовим призначенням: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами с. Скотареве, Шполянського району Черкаської області кадастровий номер 7125786800:02:001:0319.

Претендентам на участь у конкурсі необхідно подати до Шполянської міської ради такі документи:

-заяву на участь у конкурсі;

-копії установчих документів;

-копії кваліфікаційних документів, сертифіката суб’єкта діяльності (ліцитаторів, виконавців проведення торгів (аукціонів);

-інформація про претендента – учасника конкурсу (документ про досвід роботи про проведенню торгів (аукціонів), кількість проданих лотів, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною, кваліфікація та інше).

Конкурсна пропозиція учасників конкурсу подаються у запечатаному конверті з описом підтверджуючих  документів, що містяться у конверті                (на конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору виконавців, які будуть залучені до організації  проведення земельних торгів», зазначити назву, адресу об’єкта оцінки та дату проведення конкурсу).

Конкурсну документацію слід подавати за адресою: 20603                           вул. Лозуватська, 59, м. Шпола, Черкаська область, телефони для довідок  (04741) 2-01-93.

Конкурсна пропозиція учасників конкурсу, що надійшла після зазначеного терміну подачі документів не розглядається.

Кінцевий термін подачі документів: 03.04.2019.

Конкурс відбудеться 05.04.2019 о 09-00 год. кабінет №5 у приміщенні  Шполянської міської ради за адресою: м. Шпола,     вул. Лозуватська, 59.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту