У Центрі культури та дозвілля нові інструменти

Два нових музичних інструменти нещодавно придбали у Центр культури та дозвілля. За кошти міського бюджету закупили елетро- та бас- гітари.

З початку 2019 року на безкоштовній основі у закладі культури об’єднаної громади діє гурток гри на електогітарі. Навчанням дітей займається керівник гуртка – Олексій Кочетов.

Олексій розповідає, що під час занять використовує індивідуальний підхід до кожного із учнів, зважаючи на рівень підготовки та музичних смаків. Кожна тема розглядається змістовно та надаються рекомендації щодо подальшого її самостійного опрацювання та поглиблення отриманих знань.

 
  • Тому, особисто, я дуже радий, що у наш заклад придбали  нові гітари! Ефективне навчання та засвоєння матеріалу подається на прикладах музичних композицій, а нові інструменти, яких зазвичай  не вистачає у будь-яких закладах культури суттєво вплинуть на  рівень засвоєння музичного матеріалу, – говорить керівник гуртка.

Нині в Олексія Кочетова займається 15 учнів, віком від 11 до 17 років.

Керівник має за мету навчити учнів самостійно аналізувати та практично застосовувати розглянутий матеріал, завдяки чому вони зможуть знімати, розбирати, складати музику та імпровізувати. Також ключовим фактором впливу у цьому процесі є підтримка місцевої влади – адже діти громади мають можливість безкоштовно навчатися  на якісних, професійних інструментах.

Поділитись:
Перейти до вмісту