До участі у конкурсі на посаду директора дитячо-юнацької спортивної школи допущено 2 кандидата

Таке рішення прийняла 21 березня  конкурсна комісія для проведення конкурсного відбору на посаду директора дитячо-юнацької спортивної школи Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади, під головування першого заступника міського голови Кузуба Олександра Миколайовича, у зв’язку із реорганізацією, припиненням юридичних осіб Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи та Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи №1 Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади шляхом злиття.

Члени конкурсної комісії ознайомились з наданими документами кандидатів, їх досвідом роботи, професійними якостями, розглянули функціональні вимоги до кандидатів.

На підставі наданих документів, що відповідають установленим вимогам, комісія одноголосно вирішила допустити до участі у конкурсі Стеценко Надію Василівну та Приблуду Оксану Петрівну. Провести конкурс з кандидатами на оголошену посаду з метою перевірки  знань, здібностей та можливостей кожного 2 квітня 2019 році у залі засідань Шполянської міської ради ОТГ об 11.00 год. Повідомити письмово кандидатів: про дату, місце та час проведення конкурсу та, при потребі, датами ознайомлення кандидатів із навчальними закладами, його трудовими колективами та представниками батьківської громадськості.

Довідково:

Стеценко Надія Василівна

Освіта повна вища. Закінчила у 1994 році технікум фізичної культури і спорту м. Івано-Франківськ за спеціальністю «Фізична культура», отримала кваліфікацію викладач-організатор фізичної культури; у 2000 році – Черкаський державний університет ім. Б. Хмельницького за спеціальністю «Фізичне виховання» та здобула кваліфікацію вчитель фізичної культури. Працювала: тренером з легкої атлетики в Шполянській ДЮСШ; інструктором з фізичної культури та плавання у НВК №457 м. Харків; з 2007 року – директором Шполянського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»; з 2009 року і по даний час – директором Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи, яку перейменовано з січня 2019 року у Шполянську  дитячо-юнацької спортивної школи №1 Шполянської міської ради ОТГ та тренерем-викладачем відділення футзалу (дівчата).

Приблуда Оксана Петрівна

Освіта повна вища. Закінчила у 2003 році Національний університет фізичного виховання і спорту України за спеціальністю «Олімпійський та професійний спорт», здобула кваліфікація викладач фізичного виховання, спеціаліст з менеджменту і управління фізичним вихованням і спортом. Працювала з 2005 по 2010 роки вчителем фізичного виховання в Шполянському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей»; у 2011 році тренером  у фітнес-клубу «Style»; з 2012 року і по даний час – викладачем та керівником фізичного виховання у багатопрофільному регіональному центрі професійної освіти у Черкаській області.

Поділитись:
Перейти до вмісту