У Шполянському центрі еколого-натуралістичної творчості новий директор

         У п’ятницю, у позашкільному закладі вітали Світлану Перемот з призначенням на посаду директора Шполянського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Центр є складовою частиною системи позашкільної освіти громади, здійснює навчання та виховання громадян у позаурочний та позанавчальний час, створює умови для творчого, інтелектуального, духовного, фізичного розвитку дітей та учнівської молоді.

         Із щирими побажаннями та квітами завітали до нової директорки перший заступник міського голови Олександр Кузуб та спеціаліст відділу освіти міської ради Оксана Різник.

         До цього часу  Світлана Перемот працювала на посаді методиста комунального закладу Шполянський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Має другий (магістерський) рівень вищої освіти (повна вища). Закінчила у 1999 році Уманський педагогічний університет ім. П. Тичини за спеціальністю «Біологія» та присвоєно кваліфікацію вчителя біології. Працювала з 1996 року і по даний час у КЗ «Шполянський ЦЕНТУМ» на посадах: керівника гуртків, з 2008 року  на посаді методиста.

         Нагадаємо, що Світлана Перемот стала переможцем конкурсу на посаду директора закладу позашкільної освіти – КЗ «Шполянський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. Потому депутати підтримали рекомендації конкурсної комісії про призначення її на посаду директора і прийняли позитивне рішення на 36-й черговій сесії міської ради.

Поділитись:
Перейти до вмісту