Засідання клубу для учнівської молоді Шполянщини дав старт весняній акції «Випускник – 2019»

  Днями в Шполянській районній філії Черкаського ОЦЗ відбулося засідання клубу «Шлях до майбутньої професії»  для  восьмикласників Шполянської  ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1.

   Впродовж заходу школярі ознайомилися з формулою вдалого професійного вибору «хочу-можу-треба» та отримали інформацію про різноманітний світ професій.  Корисним виявилося спілкування дітей з начальником відділу активної підтримки безробітних Наталею Демченко в режимі «запитання-відповідь». Школярам було цікаво дізнатися про можливості працевлаштування в місті та регіоні, які професії сьогодні є затребуваними та високооплачуваними на ринку праці.

  В дружній  невимушеній атмосфері  майбутні  випускники  ділилися своїми намірами та планами на майбутнє життя.  Наприкінці всі учні пройшли тестування для визначення своїх нахилів і здібностей до тієї чи іншої професії.

  «Така форма профорієнтаційної роботи допомагає  підготувати підростаюче покоління до життя та уникнути помилок при  виборі  професії. Саме на засіданнях клубу учнівська  молодь має можливість  отримати  адресну допомогу щодо  визначення своєї професійної діяльності у майбутньому», – коментує директор  І. Мусюра.

За інформацією

Шполянської районної філії Черкаського ОЦЗ

Поділитись:
Перейти до вмісту