Маленькі таланти Шполянської громади знову з перемогами

16 березня 2019 року у м. Київ відбулося урочисте нагородження переможців V Ювілейної Всеукраїнської виставки «Талановиті! Наполегливі! Успішні!» – 2019.

Виставка проводиться з метою пошуку та підтримки талановитих дітей та молоді, презентації їх творчих робіт, самореалізацію та професійну орієнтацію на педагогічну діяльність та подальше навчання в закладах вищої педагогічної освіти.

Організаторами Виставки є Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, інженерно-педагогічний факультет, кафедра позашкільної освіти, Міжнародна асоціація позашкільної освіти.

 

Виставка проводиться за двома номінаціями: художньо-естетичний і науково-технічний напрями позашкільної освіти.

Учасниками Виставки є діти та молодь закладів позашкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти віком до 21 року (на момент проведення Виставки) у трьох вікових категоріях.

Від одного закладу позашкільної освіти приймається п’ять робіт. Цього року комунальний заклад “Шполянський центр науково-технічної творчості учнівської молоді” (директор Лілія Усик) уперше взяв участь у цій виставці, подавши свої роботи. В результаті, всі презентовані  п’ять робіт  отримали перемогу!

Переможцями виставки стали: Діана Малюта, Роман Іщенко, Костянтин Усик, Олександра Маламуж і Катерина Свиридюк.

Шполянська громада пишається маленькими талантами, які прославляють її на всеукраїнському рівні!

 

Поділитись:
Перейти до вмісту