Інформація для власників рекламних засобів та розповсюджувачів зовнішньої реклами у Шполянській міській ОТГ про строки проведення передвиборної агітації

Відповідно до ч.ч.1, 2, 4, ст. 57 закону “Про вибори Президента України” визначено строки проведення передвиборної агітації:

  1. Передвиборна агітація розпочинається кандидатом на пост Президента України наступного дня після дня його реєстрації Центральною виборчою комісією і закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів. {Частина перша статті 57 в редакції Закону № 879-VII від 13.03.2014}
  2. Передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів.
  3. Передвиборна агітація у період виборчого процесу поза строками, встановленими у цій статті, забороняється.

Згідно з ч. 17 ст. 64 закону “Про вибори Президента України”, публікація агітаційних матеріалів у засобах масової інформації, розповсюдження виборчих листівок, розклеювання виборчих плакатів, публічні заклики голосувати за чи проти кандидатів на пост Президента України та розповсюдження політичної реклами з часу припинення передвиборної агітації забороняється. Передвиборні агітаційні матеріали знімаються з 24 години останньої п’ятниці, що передує дню виборів чи дню повторного голосування, відповідними службами місцевих органів виконавчої влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування.

Таким чином, передвиборна агітація має закінчитись о 24 годині 29 березня 2019 р.

Враховуючи вищевикладене, звертаємо увагу на необхідність дотримання положень закону “Про вибори  Президента України”.

Особи, винні в порушення законодавства про вибори Президента України, притягуються до кримінальної, адміністративної або іншої відповідальності в порядку, встановленому законом відповідно до ст.105 закону “Про вибори Президента України”.

Поділитись:
Перейти до вмісту