Фахівці служби зайнятості зустрічали учнівську молодь Шполянської ОТГ

  Допомогти школярам розібратися у сучасному світі професій та зробити виважений вибір майбутнього професійного шляху, донести інформацію щодо послуг служби зайнятості – ось головна мета профорієнтаційних заходів. Так, напередодні весняних канікул для учнів 8-х  класів Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 гостинно відчинила двері Шполянська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

  Начальник відділу активної підтримки безробітних Наталія Демченко  провела екскурсію приміщенням та ознайомила учасників заходу з призначенням функціональних секторів, з  професіями, що актуальні на сучасному ринку праці, акцентувала  увагу на важливості правильного вибору професії,  розповіла про навчальні заклади області.

   Школярам було цікаво побувати в секторі взаємодії з роботодавцями, де їм розповіли про особливості роботи в окремих сферах професійної діяльності. Діти мали змогу ознайомитись детальніше з вимогами  роботодавців до професій, які сьогодні є затребуваними на місцевому  ринку праці.

   На завершення учнівській молоді презентували  платформу «Моя професія: консультаційна мережа».  Дана система профорієнтаційного діагностування відразу зацікавила старшокласників своєю доступністю та  можливістю безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн  форматі.

  «Сподіваємось, що такі заходи будуть поштовхом до досягнення основної мети для кожного випускника школи – стати конкурентоспроможним на ринку праці та зайняти гідне місце в сучасному суспільстві», – прокоментував директор  Ігор Мусюра.

За інформацією, Шполянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості

Поділитись:
Перейти до вмісту