Конкурсна комісія не обрала директора Дитячо-юнацької спортивної школи через недостатній рівень компетентності кандидатів

2 квітня 2019 року конкурсна комісія, яка проводила конкурс на посаду директора Дитячо-юнацької спортивної школи, не змогла обрати переможця і визнала конкурс таким, що не відбувся.

Голова комісії, перший заступник міського голови об’єднаної територіальної громади Олександр Кузуб зазначив, що рівень підготовки кандидатів на відповідну посаду був недостатнім.  Вони не змогли набрати   мінімально-прохідної кількості балів у теоритичній частини конкурсу. Це також підтвердили члени конкурсної комісії в процесі обговорення.

Іспит полягав в оцінюванні тестування із знання законодавства України у сфері позашкільної освіти спортивного профілю, зокрема Законів України «Про фізичну культуру і спорт», «Про освіту», «Про позашкільну освіту», Положення про дитячу-юнацьку спортивну школу, інших нормативно-правових актів у сфері позашкільної освіти спортивного профілю, так як надання відповідей на запитання на даному етапі відбору має розкрити потенціал та рівень компетентності майбутнього керівника в умовах освітньої реформи.

В результаті, членами конкурсної комісії було одноголосно  вирішено — жодного із кандидатів не визнати переможцем конкурсу, оскільки ними виявлено не достатній рівень компетентності  на профільну вакантну посаду. Крім того, оголосити  конкурс на посаду директора Дитячо-юнацької спортивної школи повторно. Оголошення про конкурс опубліковане на офіційному сайті міської ради у розділі «Вакансії».

Кандидати, які брали участь у першому конкурсі, отримали додатковий час для кращої підготовки і також мають можливість подати документи на наступний конкурс повторно.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту