Міський голова презентував молодіжну раду

Сьогодні учнівській молоді громади  розпочали  презентувати умови участі в молодіжній раді при Шполянській  міській раді, адже наразі триває прийом заяв. Першими на презентацію до сесійної зали завітали учні 9-11 класів міської ЗОШ №1.

Міський голова Сергій Кравченко особисто зустрів молодь та провів загальну ознайомчу лекцію по роботі Шполянської міської ради. Відповів на питання, як формується рада, виконавчий комітет та виконавчі органи. Які є відділи та комунальні підприємства (заклади), що входить в їхні обов`язки. Потім пояснив молодим людям навіщо Шполянська міська рада створила молодіжну раду та в чому полягає її мета.

  • Молодіжна рада це можливість для нашої молоді проявити ініціативу в процесі формування молодіжної  інфраструктури громади, долучитися до процесу ухвалення рішень. Важливо, що  молоді люди, які готові та хочуть змінювати молодіжне життя громади – отримали для цього вагомий інструмент. Депутатський корпус одноголосно підтримав ідею створення молодіжної ради. Тож відтепер — більше жодного рішення для молоді без участі молоді!

Під час заходу старшокласники мали можливість дізнатися більше деталей про те, як стати членом молодіжної ради та подати заявку від начальника відділу економічного розвитку та інвестицій, координатора проекту «Молодіжна рада», Наталії Коваль.

Подібні презентації будуть проведені для всіх учнів старших класів об’єднаної громади, включаючи села.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту