У Шполянській громаді розпочато грейдерування доріг

З настанням сприятливих погодних умов у Шполянській громаді розпочали грейдерування вулиць з грунтовим покриттям, результатом якого є вирівнювання поверхні дороги. Грейдерування в об’єднаній громаді проводиться щорічно, відповідно закладеного фінансування.

Наразі у місті Шпола (адмінцентрі громади) прогрейдеровано вулиці у трьох житлових масивах — мікрорайоні «Молокозаводу», Мар’янівському масиві, центральних вулицях у напрямку села Лозуватка, продовжує працювати грейдерна техніка у мікрорайоні «Чепурової греблі».

Особливо проблемними після зимового періоду лишаються грунтові вулиці,  переважна більшість яких  знаходиться у селах громади. Тому цього тижня роботи розпочали у селі Іскрене, до кінця тижня завершать грейдерування також у селах Скотареве та Капустине Шполянської ОТГ.

Як повідомив заступник міського голови з питань ЖКГ, Віталій Плетінь на початку наступного тижня техніка розпочне працювати у селах Лебедин та Кримки. Він також запевнив, що роботи продовжуватимуться допоки всі грунтові вулиці громади не  прогрейдеруть.

 

Грейдерування у Шполянській ОТГ проводиться комунальним підприємством «Благоустрій» та філією “Шполянський райавтодор” ДП “Черкаський облавтодор”.

Поділитись:
Перейти до вмісту