«Жменя сміху, всім на втіху»: у Терцентрі організували свято

До Дня гумору у відділенні денного перебування територіального центру Шполянської ОТГ організували чудовий захід — «Жменя сміху, всім на втіху». Що може бути кращим, ніж зібратися разом, аби пожартувати та поспівати веселих пісень, тим паче для людей з особливими потребами. Під час  веселощів забуваються всі негаразди, гумор дарує позитивні емоції, а позитив приносить задоволення.

Цікава, різнобічна програма, яку підготували для присутніх значно підняла всім настрій. Відвідувачі активно  брали участь у виступах, співали веселих українських пісень із репертуару «Лісапетного батальйону». Радісно  сміялись із  акторів в образах  Вірки Сердючки та її  мами, даруючи навзаєм гучні оплески.

В цей день радісні емоції поєднались із корисною інформацією стосовно змін у пенсійному забезпеченні та змін у пенсійному віці, адже в якості гостей на захід завітали працівники Шполянського відділу Головного управління Пенсійного фонду України. Начальник відділу, Борис Курінний   відповідав усім на хвилюючі запитання.

Закінчили вечір святковим чаюванням із смаколиками.

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту