Сезон капітального ремонту доріг розпочався у Шполянській ОТГ

Вже четвертий рік поспіль у Шполянській ОТГ стабільно продовжують відновлювати дорожнє покриття. Сюди входить капітальний, поточний середній та поточний (ямковий) ремонт доріг і вулиць громади.

Як зазначає міський голова Сергій Кравченко, у місті Шпола (адмінцентрі ОТГ) заплановано провести капітальний ремонт всіх вулиць, які раніше не були заасфальтовані. Також, у планах міської влади проведення поточного та капітального ремонту доріг у селах, що входять до складу ОТГ. Наразі у сільській місцевості фахівці аналізують стан дорожнього покриття, але у першу чергу відновлюватимуть головні вулиці, які сполучають важливі об’єкти інфраструктури. Відновлення доріг — є також прямим виконанням завдань Стратегії розвитку міської громади на 2018-2020 роки.

Сезон капітального ремонту доріг цьогоріч розпочали із міської вулиці Молодіжна. Дорожники  розпланували узбіччя проїжджої частини, провели улаштування підстильних та вирівнювальних шарів основи із щебенево-піщаної суміші. Сьогодні працівники підрядної організації  займаються укладкою асфальтно-бетонного покриття дорожньої ділянки.

Жителі вулиці Молодіжна щиро вдячні місцевій владі, бо за досить довгий час, люди вже змирилися із наявними широкими ямами та вибоїнами, вивчили розташування кожної калюжі під час дощу — тому і не сподівались, що колись отримають заасфальтовану вулицю.

Заступник міського голови з питань ЖКГ, Віталій Плетінь, повідомляє, що наступними асфальтуватимуть міські вулиці — Берегова, Лозуватська (ІІ ділянка), Терешківська (ІІ ділянка), на які уже виготовлені проектно-кошторисні документації, а з міського бюджету виділено кошти близько 6 млн. грн, включаючи вулицю Молодіжну.  Віталій Володимирович також зауважив про те, що у Шполі проведуть поточний середній ремонт двох вулиць міста. Його суть полягає у відновленні (виправленні) пошкоджень окремих елементів дорожнього покриття. До переліку такого виду асфальтування доріг включили вулиці Суворова (ІІ ділянка), Благовісна (аварійна ділянка дороги біля Шполянського елеватора).

Список капітального ремонту доріг у 2019 році  по місту Шпола не є вичерпним. Наразі у  процесі виготовлення перебуває проектно-кошторисна документація на  дорожні об’єкти вулиць — Чайковського (від перехрестя з вулицею Лебединська до перехрестя з вулицею Івана Гончара), Олександра Кондратюка (ІІ ділянка), Ломоносова, Михайла Старицького, Лисенка (ІІ ділянка), Дружби, Карбишева (ІІ ділянка).

Незабаром почнуть будувати дороги  з «нуля» і в сільській місцевості Шполянської громади. Вже виготовили проектну документацію на капітальний ремонт  шести  вулиць та одного провулка у селі Лебедин. Заасфальтують вулиці — Молодіжну, Віктора Кравченка (від перехрестя з вулицею Посьолкова до вулиці Залізнодорожня), Кооперативну, Декабристів, Небесної Сотні, Козацьку, провулок Козацький. На це із міського бюджету витратять близько 7,5 млн. грн. Також у Лебедині проведуть поточний середній ремонт вулиці Декабристів (ІІ ділянка), замовником робіт якого буде КП «Служба місцевих автомобільних доріг в Черкаській області».

 

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту