Шанувальниці творчості Лесі Українки перемогли на Всеукраїнському фестивалі

6 квітня у Чернівцях відбулася урочиста церемонія нагородження та гала-концерт V Всеукраїнського конкурсу-фестивалю учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя»,  присвячений Лесі Українці, який проводиться  за підтримки Міністерства освіти і науки України, Федерації професійних спілок України.

Талановита молодь прибула до буковинської столиці з усіх куточків України – 150 переможців в 7 номінаціях (твір, науково-пошукова робота, вокал, малюнок, декламування, аудіо-візуальний твір, інсценування).

Цьогоріч фестиваль став ще й міжнародним. Роботи юних шанувальників творчості Лесі Українки надійшли з 24 областей України, Криму, а також з Італії, Норвегії, Молдови, Грузії. Цікавинкою було й декламування поезій Лесі Українки не лише українською, а й англійською, італійською, арабською, грецькою мовами. Рекордною  виявилася й кількість учасників змагання: більше шести тисяч любителів творчості геніальної поетеси надіслали свої роботи.  Серед них –  юні таланти Шполянської  міської об’єднаної територіальної громади. У номінації «Декламація»  учениця 8-М класу Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3- гімназія» Діана Вдовиця та  випускниця Лебединського НВК «ЗДО- ЗОШ ступенів» Кароліна Власенко, які отримали перші місця. Підготували до участі  у фестивалі  обдарованих юнок Ольга Головко  та Світлана Вакуленко –  учителі  української мови та літератури, яких також нагородили подяками організаційного комітету. Учениці виразно читали твори Лесі Українки «До мого фортепіано» та «Дочка Ієфая».

Вітаємо талановиту молодь громади, їх  наставників-професіоналів з  успіхом у творчому конкурсі, який закликає до дії словами завжди сучасної Лесі Українки: «Берімось краще до роботи, змагаймось за нове  життя!» Берімося, змагаймося, перемагаймо!

Поділитись:
Перейти до вмісту