Старшокласникам Шполянської ОТГ презентували навчальний заклад

Сьогодні майбутні випускники приймають для себе важливе рішення – яку професію обрати, яке місце посісти у житті. Щоб вибір школярів був справді свідомим і вірним, фахівці  служби зайнятості приділяють значну увагу інформованості про професії та навчальні заклади серед учнівської молоді.

Так в рамках акції «Випускник – 2019» для учнів 9 – 10 класів  Шполянською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості була організована презентація Черкаського державного бізнес-коледжу.

Представники навчального закладу ознайомили старшокласників Шполянської НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей»  з умовами вступу, напрямками підготовки, терміном навчання та фінансуванням. Завідувач кафедри економіки підприємства та маркетингу Кузнєцова Наталія та викладач Данилевська Людмила  охоче поділилися  досягненнями їхніх студентів та дали відповіді на запитання.

По  завершенню заходу начальник відділу активної підтримки безробітних Шполянської районної філії Черкаського ОЦЗ Наталія Демченко подякувала Людмилі Сергіївні та Наталії Богданівні за цікаву, змістовну презентацію навчального закладу, від якої і в учнів, і в педагогів залишилися тільки позитивні враження. Наприкінці  всі присутні отримали буклети та запрошення відвідати 20 квітня майстер-клас з писанкарства, який відбудеться в приміщенні бізнес-коледжу.

 

 

За інформацією,

Шполянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту