До Дня довкілля у Шполянській ОТГ провели загальну толоку

Шполянська громада починає готуватись до Великодніх свят. Як і кожного року, о цій порі, місцевою  владою об’єднаної громади ініціюється  загальна толока «за чисте довкілля». Ця корисна для всієї ОТГ акція відзначається в межах офіційно встановленого в Україні свята – Дня довкілля, яке  щороку відзначають у третю неділю квітня.

Сьогодні допомогти комунальним службам громади (КП «Благоустрій», КП «Комунальник») долучились працівники виконавчих органів місцевого самоврядування, галузей — освіти, культури, охорони здоров’я, підприємства та установи  Шполянської ОТГ.

Прибирали у парках, скверах, зелених зонах, узбіччях доріг, біля водойм. Загалом по місту Шпола (адмінцентрі ОТГ) понад  півтони сміття. Звільнили від порослі узбіччя доріг в Уманському напрямку (виїзд із міста до с. Лозуватки), у Кіровоградському напрямку (виїзд із міста до сіл Лебедин, Кримки), у Черкаському напрямку (виїзд із міста до с. Сигнаївка).

         До загальної толоки у рамках Дня довкілля долучились працівники Шполянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості та особи, які перебувають на обліку тимчасово безробітних.

         Аби зробити громаду  чистішою та навести лад у рідному місті за роботу також взялися всі члени депутатського корпусу міської ради та інші представники  Всеукраїнського об’єднання  «Черкащани».  Допомогли й інші політичні осередки та громадські організації Шполянщини, зокрема — ПО «Об’єднання»Самопоміч» та громадська організація «Майбутні лідери України».

       Спеціальною технікою для вивезення сміття комунальним службам  надали підтримку соціальні партнери громади та місцеві підприємці — ГК «ЛНЗ» (голова наглядової ради Д. Кравченко), ТОВ «Маяк-Агро» (директор М. Богач), ТОВ «Сільгосптехніка» (директор В. Колотило) та ПП Плохута.

          Крім того, акція за чистоту довкілля пройшла у всіх населених пунктах Шполянської  громади,  організацією якої на місцях займались старостинські округи сіл міської ОТГ, залучивши  небайдужих жителів, орендарів та приватних підприємців.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту