Юні таланти Шполянської громади штурмували «Штурм»

12-14 квітня в обласній філармонії міста Черкаси пройшов V Міжнародний дитячий багатожанровий конкурс «Штурм» за підтримки та участі Міністерства культури України.

За весь час існування «Штурму» у конкурсі взяли участь такі країни: Білорусь, Польща, Велика Британія, Молдова, Чеська Республіка, Португалія, Болгарія  та Грузія.

Основним завданням конкурсу є культурологічна та інформаційна діяльність, виявлення та підтримка молодих виконавців і авторів у фестивальних жанрах.

Комунальний заклад  «Центр культури та дозвілля»  Шполянської ОТГ також представив своїх учасників  на міжнародному конкурсі —  запальних, юних танцівниць із колективу сучасного танцю «Еліт»  та соліста Олега Клюбіна із села Лебедин.

Нагородження переможців відбулося  на гала-концерті. Учасників конкурсу також відзначали пам’ятними відзнаками конкурсу та подарунковими сертифікатами 1+1 на відвідування VR атракціону XRIDE, сертифікатами 1+1 на відвідування 7 D кіно.

Шполянська громада з гордістю вітає своїх обдарованих діток, адже  на Міжнародному фестивалі «Штурм» талановиті шполяни гідно прославили свій рідний край і провернулись додому із найвищими винагородами.

Журі оцінили Лауреатами першого ступеня  зразковий аматорський колектив сучасного танцю «Еліт» (керівник Леся Осадчук) у категоріях хореографія малюки, змішана вікова категорія, друга вікова категорія. Олег Клюбін, соліст філії села Лебедин, нагороджений  Дипломом за участь у конкурсі.

Поділитись:
Перейти до вмісту