Змагаючись, восьмикласники Шполянської ОТГ поринули в різноманітний світ професій

Служба зайнятості  приділяє особливу увагу професійній орієнтації учнівської молоді щодо підготовки школярів до усвідомленого вибору професійної діяльності та привернення їхньої уваги до професій, які сьогодні є конкурентоспроможними. З цією метою проводяться профорієнтаційні уроки, екскурсії, презентації навчальних закладів та заходи змагально-мотиваційного характеру.

Так 11 квітня в рамках  акції «Випускник 2019» в приміщенні Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» для школярів міста фахівці Шполянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості  провели розважальну вікторину «Калейдоскоп професій».  Учасниками заходу були  команди восьмих класів: Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1- «ARMY», Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» – «Грифіндор», Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3-гімназія» – «Патріоти»,  Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 – «Вулкан».

Школярі за допомогою цікавих завдань та інтерактивних ігор змогли перевірити свої знання про світ професії. Під час конкурсів діти відгадували назви професій за словесною характеристикою, мімікою, жестами та з гумором і дотепністю їх  демонстрували. Юнаки й дівчата показали згуртовану роботу в команді, проявили себе досить кмітливими, ерудованими та креативними. А всі глядачі та групи підтримки команд зарядились гарним настроєм та позитивними емоціями.

Після підведення підсумків учасники змагань отримали грамоти від міського голови Шполянської ОТГ Сергія Кравченка, призи від служби зайнятості та солодощі від приватного підприємця Сергія Кисленка, який охоче погодився стати спонсором заходу.

Наприкінці заходу представники Шполянської районної філії Черкаського ОЦЗ висловили слова вдячності вчителям, які небайдужі до професійного визначення своїх учнів та активно долучились до проведення вікторини.  Педагоги, в свою чергу, відмітили позитивне значення акції для школярів. За їх словами, така форма роботи  підвищує доступність  профорієнтаційних послуг, та сприяє професійному самовизначенню молоді, розвитку їх творчих здібностей та інтересів.

 

За інформацією,

Шполянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості

 

Поділитись:
Перейти до вмісту