Вдалий виступ Шполянських боксерів на ІІ Міжнародному турнірі з боксу

12-14 квітня в смт. Маньківка на базі Маньківського будинку культуру проходив ІІ Міжнародний турнір з боксу, за підтримки Благодійного Фонду «Разом з КЕРНЕЛ», присвяченого пам’яті Майстра спорту СРСР Любчика І.Ф. Другий рік поспіль до Маньківки з’їджається майже половина областей України та ближнього зарубіжжя.

Парад учасників відкрила група прапороносців. Вслід за державним прапором України, стягами Маньківщини  та державним прапором Молдови, Білорусії і Азербайджану урочистим маршем на подіум піднялися представники 24 команд Білорусії, Молдови, Азербайджану, Закарпатської, Вінницької, Івано-Франківської, Житомирської, Київської, Миколаївської, Тернопільської, Дніпропетровської, Полтавської, Кіровоградської,  Чернігівської областей та Жашківського, Монастирищенського, Христинівського, Уманського, Тальнівського, Звенигородського, Шполянського районів Черкащини. Команда Шполянської ДЮСШ № 1, яку підготував тренер-викладач Віктор Назаренко також прийняла участь.


Особливого шарму додавала присутність почесних гостей турніру чемпіонів світу серед професіоналів за версією WBО Андрія Синєпупова  та Рахіма Мінгалєєва , яких за доброю традицією організатори вітали духмяним короваєм. До вітальних промов, окрім уславлених чемпіонів, долучилися  президент федерації боксу Черкащини Сергій Тищенко, голова Маньківської райдержадмінстрації Василь Клименко, який привітав юних учасників змагань і побажав їм впевнених перемог та спортивних досягнень. Голова висловив слова вдячності і тим, хто долучився до організації та матеріальної підтримки змагань, зокрема благодійному фонду “Разом з КЕРНЕЛ”, магазину “Спорзона” та ПП “Северин”.

За три дні напружених, запеклих, безкомпромісних змагань юні боксери продемонстрували  свою підготовку та технічний арсенал, а суддівська бригада міжнародного класу визначилася їх найсильнішими у кожній ваговій категорії.

Отже, наші боксери завоювали три перших місця, два других та два третіх місця. Чемпіонами міжнародного турніру стали  Руслан Пахолко, Михайло Лебідь, Максим Чорний, сріними призерами стали Олександр Ветушко, Андрій Верніченко та бронзу вибороли Дмитро Рудніченко і Максим Мікулін. Переможці і призери турніру отримали медалі, грамоти, статуетки та пам’ятні призи  за досягнення в боксі.

 

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту