Співпраця громади із центром зайнятості

Однією з форм співпраці служби зайнятості з роботодавцями є проведення «Днів відкритих дверей на підприємстві». Такі заходи дають можливість роботодавцям розповісти відвідувачам про себе, що сприяє поліпшенню іміджу, на місці ознайомити безробітних з вакансіями, провести співбесіди, відібрати необхідних працівників, а шукачі роботи можуть побачити реальні умови праці, зробити для себе висновки щодо того, чи підходить їм ця робота, умови, заробітна плата.

Саме такий захід відбувся 16 квітня  2019 року на базі підприємства КП Комунальник Шполянської міської ради ОТГ , куди були запрошені 11 осіб з числа  безробітних, фахівці Шполянської районної філії.

КП Комунальник Шполянської міської ради ОТГ – підприємство з надання комунальних послуг жителям та організаціям міста Шполи.  Тому  необхідність у кваліфікованих робітниках незаперечна. Підприємство активно співпрацює з районною філією.

Презентуючи виробництво директор КП Комунальник Шполянської міської ради ОТГ Дерев’янко С.В. звернула увагу учасників заходу  на забезпеченні кваліфікованими кадрами, відзначивши, що служба зайнятості надає можливість підібрати спеціалістів шляхом проведення міні-ярмарок вакансій, презентацій професій, навчання спеціалістів на замовлення роботодавців. Світлана Володимирівна цікаво і змістовно розповідала про своє підприємство, послуги, які надаються, про характер та умови, специфіку роботи,  визначила необхідні професійні вимоги, які необхідні для виконання виробничих завдань на належному професійному рівні, якісно і вчасно.

 Фахівець районної філії  Плосконос Л.Г. ознайомила присутніх зі станом ринку праці в районі, наявними вакансіями. Особливу увагу Людмила Григорівна звернула на соціальні послуги служби зайнятості в частині сприяння  працевлаштуванню вимушених переселенців та демобілізованих учасників АТО, зокрема їх перекваліфікації та набуття спеціальностей, затребуваних на місцевому ринку праці.

На завершення зустрічі учасники подякували за теплий прийом колективу підприємства та побажали  успіхів  у роботі.

Поділитись:
Перейти до вмісту