На атракціони! Та ще й безкоштовно!: маленькі жителі громади пільгових категорій розважались на повну

Виконавчі органи Шполянської міської ради ОТГ спільно із Закарпатським атракціонним комплексом «Корсо-парк» сьогодні порадували маленьких шполян. Сотня дітлахів учасників ООС (АТО) та дітей-сиріт сьогодні  безкоштовно відвідали  розважальні атракціони, які наразі функціонують в адмінцентрі громади.

Малята отримали незабутні враження і шквал яскравих емоцій покатавшись на електромобілях, каруселях у вигляді лебедів та інших цікавих атракціонах. На любителів екстриму (дітей старше 10 років) цьогоріч чекав новий сюрприз – велика ланцюгова карусель заввишки близько 35 метрів. На ній діти отримували «драйв»  разом з батьками чи опікунами.

Цей день став справжнім подарунком для дітлахів, залишивши  неймовірні враження.  Не кожна родина може дозволити собі фінансові витрати на подібні розважальні заклади. Тому малята зі своїми рідними щиро дякували керівництву міської громади та працівникам атракціонного комплексу.

Така благодійна акція стала традиційною у міській громаді. Щороку дітлахи мають шанс безкоштовно провести дозвілля у «Корсо-парку». Тому, до нових зустрічей!

Поділитись:
Перейти до вмісту