Розподілили бюджетні кошти

Вчора під час пленарного засідання 37 позачергової сесії Шполянської міської ради ОТГ депутати приймали важливі рішення, які стосуються виділення коштів на підтримку і функціонування суспільно важливих галузей життєдіяльності ОТГ.

Звітуючи перед депутатським корпусом за І квартал бюджетного періоду 2019, міський голова Сергій Кравченко зазначив, що бюджет громади  виконано в повному обсязі  і має перевиконання  8 млн. 599 тис. грн. Кошти було запропоновано перерозподілити між різними галузями, які забезпечують функціонування громади і мають на це першочергові потреби.

Депутатським корпусом було схвалено рішення щодо виділення коштів на:

Дороги – поточний ремонт доріг об’єднаної громади — 500 тис. грн,  капремонт доріг — 2 300 тис. грн.,   підсипання і  грейдерування — 100 тис. грн.

Старостати сіл – капремонт приміщення старостату в с. Лебедин — 200 тис. грн, реконструкція вузлів обліку газу в с. Кримки — 36,5 тис. грн;

Освіту – відрядження, комунальні, підвезення вчителів — 54,2 тис. грн, на проведення в районі патріотичної гри для дітей «Джура» — 60 тис. грн;

Спорт – співфінансування будівництва спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям біля ЗОШ №3— 750 тис. грн;

КП «Благоустрій» – громадські роботи — 100 тис. грн, урни для сміття- 12 тис. грн;

КП «Комунальник» –  реконструкцію водопровідної мережі міських вулиць (Франка, Лебединська, Грушевського) — 1 млн. 850 тис. грн, закупку свердловинного насосу та шафи керування  —  115 тис. грн, будівництво водозабірної башти в районі цукрозаводу — 750 тис. грн, ремонт комунальної спецтехніки – 200 тис. грн.

Дискусійно розглядалося питання  стосовно виділення коштів в сумі 110 тис. грн на проведення технічного ремонту двох водонапірних веж (башти Рожновського), які забезпечують  подачу води жителям  мікрорайону «цукрозавод».Як зазначила, директор КП «Комунальник», Світлана Дерев’янко, аби підвищити тиск води в системі та якість води, необхідно провести чистку двох башт від іржі, зварювальні роботи з зароблянням місць протікання, ґрунтування і фарбування. До цієї роботи потрібно залучати спеціалістів, які мають відповідне устаткування, промислових альпіністів і дозволи на такий вид робіт. Частина депутатів не підтримали проект рішення у повному обсязі і запропонували це питання додатково вивчити та доопрацювати.  Пропозицію було підтримано одноголосно.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту