Безробітні долучаються до робіт з благоустрою територій

      З метою упорядкування територій населених пунктів після закінчення  зимового періоду, здійснення заходів з екологічного захисту навколишнього середовища  в Шполянському районі  з березня по квітень  проводилась весняна акція з благоустрою населених пунктів району.

        За сприяння Шполянської районної філії Черкаського обласного  центру зайнятості, Шполянської міської  ради ОТГ, сільських рад та роботодавців залучалися особи, які перебувають на обліку в службі зайнятості до оплачуваних громадських та інших робіт тимчасового характеру. Мотивацією для безробітних брати участь  в громадських та  інших роботах тимчасового характеру є можливість отримати додатковий дохід, не втрачаючи  виплат допомоги по безробіттю.

      В ході акції   взяли участь  142 особи з числа безробітних: в оплачуваних громадських роботах 76 осіб  та 66 осіб  в  інших роботах тимчасового характеру.

         Під час  проведення зазначених робіт проводилися роботи з  упорядкування вулиць, парків, алей, скверів, пам’ятників загиблим воїнам, жертвам голодомору, обелісків, братських могил, кладовищ та об’єктів соціальної сфери.

         Найбільшої співпраці в проведенні акції досягнуто з  КП «Благоустрій» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади по благоустрою території міста та населених пунктах, які приєднались до громади.   За участі  33 безробітних  проведено розчищення кущів та дерев, вирубка чагарників та самосіву, зрізання аварійних дерев, прибирання стихійних сміттєзвалищ. Упорядковано міський парк Слави, обеліск, братські могили, пам’ятники, пам’ятні знаки, центральну площу та вулиці міста.  Розроблені нові квітники та висаджено розсаду квітів. Побілено дерева та бордюри.

         В ході акції, одним з перших роботодавців, які активно розпочали організацію робіт тимчасового характеру, є СПОП «Агро – Прогрес», керівник якого Колісник В.В.  До робіт по розчищенню лісосмуг, вирубці чагарників та самосіву було залучено 15 безробітних.

За інформацією, 

Шполянської районної філії Черкаського обласного  центру зайнятості

 

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту