До конкурсу на посаду директора ДЮСШ допустили трьох осіб

До участі у конкурсному відборі на посаду директора  Дитячо-юнацької спортивної школи Шполянської міської ради ОТГ допущено трьох осіб.

Відповідне рішення прийняла конкурсна комісія Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади для проведення конкурсного відбору 25 квітня 2019 року.

Список кандидатів: Стеценко Надія Василівна; Приблуда Оксана Петрівна; Гончаренко Віталій Миколайович.

 

Стеценко Надія Василівна

Освіта повна вища. Закінчила у 1994 році технікум фізичної культури і спорту м. Івано-Франківськ за спеціальністю «Фізична культура», отримала кваліфікацію викладача-організатора фізичної культури; у 2000 році – Черкаський державний університет ім. Б. Хмельницького за спеціальністю «Фізичне виховання» та здобула кваліфікацію вчитель фізичної культури. Працювала тренером з легкої атлетики в Шполянській ДЮСШ; інструктором з фізичної культури та плавання у НВК №457 м. Харків; з 2007 року – директором Шполянського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»; з 2009 року і по даний час – директором Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи, яку перейменовано з січня 2019 року у Шполянську  дитячо-юнацької спортивної школи №1 Шполянської міської ради ОТГ та викладачем відділення футзалу (дівчата). Стаж педагогічної діяльності – 25 років, з них 12 років на керівній посаді.

 

Приблуда Оксана Петрівна

Освіта повна вища. Закінчила у 2003 році Національний університет фізичного виховання і спорту України за спеціальністю «Олімпійський

та професійний спорт», здобула кваліфікацію викладача фізичного виховання, спеціаліста з менеджменту і управління фізичним вихованням і спортом. Працювала з 2005 по 2010 роки вчителем фізичного виховання в Шполянському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей»; у 2011 році тренером  у фітнес-клубі «Style»; з 2012 року і по даний час – викладачем та керівником фізичного виховання у Багатопрофільному регіональному центрі професійної освіти у Черкаській області. Стаж педагогічної діяльності – 14 років.

 

Гончаренко Віталій Миколайович

Освіта повна вища. Закінчив у 1995 році Дніпродзержинський технікум фізичної культури за спеціальністю «Фізична культура» та здобув кваліфікацію викладача-організатора фізичної культури, у 1999 році закінчив Національний університет фізичного виховання і спорту України за спеціальністю «Олімпійський та професійний сорт», здобув кваліфікацію тренера з легкої атлетики, викладача фізичного виховання. Працював з 1995 року по 2002 рік тренером-викладачем Шполянської ДЮСШ (легка атлетика); 3 2002-2004 роки вчителем фізичної культури у Шполянській ЗОШ №1, з 2004 року і по даний час – тренером-викладачем Шполянської ДЮСШ. Стаж педагогічної діяльності – 24 роки.

 

       Нагадаємо, що у зв’язку із припиненням юридичної особи – комунальних закладів «Шполянська дитячо-юнацька спортивна школа» та «Шполянська дитячо-юнацька спортивна школа №1» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області шляхом злиття  4 квітня 2019 року оголошено конкурс на посаду директора  Дитячо-юнацької спротивної школи Шполянської міської ради ОТГ.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту