26 квітня — День пам’яті катастрофи на Чорнобильській АЕС

Шановні шполяни та жителі громади!

        26 квітня 1986 року в Україні пролунав вибух, який назавжди розділив світову історію навпіл: «до» та «після» Чорнобильської трагедії. Тисячі померлих і тих, хто став інвалідами, полишені села та міста, забруднені квітучі землі, ліси і ріки – все це наслідки найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. З того часу  Чорнобиль став одвічним нагадуванням про людську відповідальність перед планетою.

Катастрофа на ЧАЕС – це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Ризикуючи життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації. Складімо шану цього дня цим мужнім людям, і, з глибоким сумом схилімо голови перед світлою пам’яттю героїв, що пожертвували собою заради нас і наших нащадків.

День Чорнобильської аварії став пересторогою щодо відповідального використання атому. Енергетичне майбутнє України не можливе без атомної енергетики, тому вона повинна бути мирною та безпечною! Ми маємо замислитись, яку планету  залишимо своїм майбутнім поколінням. Тож, нехай більше ніколи не спіткає нашу країну така біда, як Чорнобиль!

 

Дорогі учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Шполянщини!

 

       Прийміть сердечну вдячність за ваш самовідданий подвиг і патріотизм.

        Бажаю усім мирного неба, доброго здоров’я, оптимізму й благополуччя.

Слава героям-чорнобильцям!

Слава Україні!

 

 

З повагою,

 

міський голова  Сергій Кравченко

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту