Вшанували пам’ять Чорнобильської катастрофи

Минає 33 роки від часу наймаштабнішої атомної катастрофи ХХ століття – аварії на Чорнобильській АЕС. Тривога не покидає  людей, біль не вщухає… Українці ще довго відчуватимуть на собі наслідки страшної трагедії, пам’ятатимуть про тих, хто втратив життя і здоров’я захищаючи світ від невидимої «атомної смерті».

Сьогодні у місті Шпола, біля пам’ятного знаку героям-чорнобильцям у парку Слави відбувся мітинг присвячений Чорнобильській трагедії. В ньому взяли участь представники влади об’єднаної громади та району, ліквідатори, працівники установ та закладів освіти, медицини, культури  Шполянської ОТГ.

Голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль», Олександр Рогозінський згадав про ті страшні події, свідком яких був сам і висловив слова подяки всім, хто пам’ятає та шанує пам’ять ліквідаторів, які своїм тілом закрили нас від техногенної небезпеки. Також, про страшну трагедію  нагадали у своїх виступах представники районної влади, висловлюючи вдячність  учасникам ліквілації аварії на ЧАЕС.

Хвилиною мовчання вшанували героїв, що пішли від нас та поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку.

Влада і всі жителі Шполянської міської ОТГ щиро шанують подвиг ліквідаторів Чорнобильської катастрофи. Висловлюють сердечну вдячність за самопожертву і патріотизм. Бажають їм мирного неба, здоров’я, оптимізму і благополуччя. Також зазначаємо, що на забезпечення санаторно-курортного лікування осіб постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС із бюджету міської ОТГ делегуються кошти до Управління соціального захисту населення Шполянської РДА. У бюджеті міської громади на 2019 на ці потреби закладено 80 тис. грн. Станом на квітень 2019 року із бюджету ОТГ до районного бюджету перераховано субвенцію у сумі 26 тис. 700 грн.

Поділитись:
Перейти до вмісту