Дорогі жителі Шполянської громади!

          28 квітня Україна святкуватиме найвеличніше християнське свято — Воскресіння Христове! Від щирого серця висловлюємо свої вітання і  побажання, щоб великоднє світло просвітило кожну душу, кожне серце, кожну домівку і родину та скріпило всіх Божим миром.

 

Великдень для нас – це не лише велике духовне свято, це символ прагнення українців до збереження власних традицій. Цей день разом із  Шполянською громадою та Шполянщиною відзначатимуть тисячі українців, які прагнуть пізнати глибше корені української культури. Такі спільні святкування мають міцніше єднати націю, робити її мудрою та сильною, здатною захистити своє право на вільне життя в цьому непростому світі.

Святкуючи світлий празник Пасхи Христової, ми твердо віримо, що кожне наше зусилля, навіть найменше, якщо буде благословенне Господом, принесе свої благодатні плоди. Тож молімося всі разом про Божу милість і благословення для нашого народу, щоб він і надалі залишався народом християнським та щоб зростав у вірі й свідомості власної гідності та відповідальності за своє майбутнє. А запорукою та опорою нашої надії є і завжди буде присутність воскреслого Спасителя.

Порадіймо великому й величному святу. Нехай кожна українська душа сповниться вселенською Христовою радістю.

Відзначаючи перемогу життя над смертю, не забудьмо згадати всіх героїв, які полягли за Україну. Попросімо Божої ласки для кожного, хто й сьогодні захищає Україну. Нехай Божа милість, благословення, взаємоповага і злагода допоможуть перебороти всі труднощі, а щира любов до країни та рідного Шполянського краю надихнуть на добрі й праведні справи.

Бажаю всім душевного тепла, здоров’я, щастя, а також твердої віри. Віри в Бога і віри в те, що в Україні запанують мир та добробут.

 

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

З повагою, міський голова

Сергій Кравченко

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту