Визначено переможця конкурсу на посаду директора Дитячо-юнацької спортивної школи

Третього травня 2019 року відбулося засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на посаду директора Дитячо-юнацької спортивної школи Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

У конкурсі взяли участь три кандидати: Стеценко Надія Василівна, директор Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи №1 Шполянської міської ради ОТГ; Приблуда Оксана Петрівна, викладач та керівник фізичного виховання Багатопрофільного регіонального центру професійної освіти у Черкаській області; Гончаренко Віталій Миколайович, тренер-викладач Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи ОТГ.

Під час теоретичної частини конкурсу кандидати показали свої знання із законодавства України у сфері позашкільної освіти спортивного профілю.

У ході практичної частини кожен із них представив на розгляд членів конкурсної комісії свої перспективні плани розвитку Дитячо-юнацької спортивної школи Шполянської міської ради ОТГ.

За результатами оцінювання конкурсна комісія одноголосно прийняла рішення визнати переможцем конкурсу Гончаренка Віталія Миколайовича, який набрав найбільшу кількість балів – 176 із 180 максимально можливих, та рекомендувати його кандидатуру для погодження виконавчим комітетом міської ради ОТГ. (Протокол завантажити).

Остаточне рішення про призначення на посаду директора навчального закладу прийматимуть депутати на найближчій сесії міської ради ОТГ, шляхом укладання з ним контракту строком на 2 роки як для особи, яка призначається на посаду директора закладу позашкільної освіти вперше.

Поділитись:
Перейти до вмісту