До ЗНО-2019 у громаді готові

    21 травня для випускників закладів загальної середньої освіти розпочнеться хвилюючий сезон іспитів. Цьогоріч школи Шполянської ОТГ закінчують 177 учнів 11-их класів. Як відомо, державна підсумкова атестація відбувається у формі зовнішнього незалежного оцінювання виключно на пунктах тестування. Їх мережа затверджується наказом Київського регіонального центру оцінювання якості освіти. Такі пункти створені в Шполянській міській об’єднаній територіальній громаді на базі Шполянських ЗОШ №1, НВК №2 та НВК №3. До проведення зовнішнього незалежного оцінювання залучено 157 педагогічних працівників, з якими проведено відповідне навчання, інструктажі та тест-контроль.

    У 2019 році, на відміну від попереднього, для випускників не лише громади, а й Шполянського району, покращено умови здачі ЗНО, адже замість двох предметів — української мови і історії України, вони матимуть можливість скласти ще математику та географію, не виїжджаючи за межі Шполи.

    Нагадуємо, що до пунктів проведення ЗНО допускають лише з такими документами: сертифікатом зовнішнього незалежного оцінювання (оригінал), паспортом або іншим документом, серію та номер якого зазначено в сертифікаті, запрошенням-перепусткою для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники  самостійно роздруковують з інформаційної сторінки.

      Покрашення якості надання освітніх послуг  є невід’ємних пріоритетом розвитку освітньої галузі в громаді, а забезпечення максимальної доступності й наближеності випускників  до пунктів проведення ЗНО досягається завдяки плідній співпраці відділу освіти Шполянської міської ради, відповідальних за пункти проведення ЗНО з лабораторією-центром зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти КНЗ «Черкаський ОІПОПП», Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, які очолюють Наталія Лісова  і Світлана Сакаєва.

Поділитись:
Перейти до вмісту