День відкритих дверей на виробництві

07 травня 2019 року на базі підприємства КП «Благоустрій» Шполянської міської ради ОТГ, відбувся День відкритих дверей на виробництві, куди були запрошені 10 осіб з числа  безробітних та фахівці Шполянської районної філії Черкаського ОЦЗ.

КП «Благоустрій» Шполянської міської ради ОТГ – підприємство з надання послуг прибирання територій та благоустрою населених пунктів.  Тому  необхідність у кваліфікованих робітниках незаперечна. Підприємство активно співпрацює з районною філією.

Презентуючи виробництво, директор КП «Благоустрій» Нарадько Микола Андрійович відзначив, що підприємство провадить свою діяльність з 08 січня 2013 року, і за цей період з допомогою служби зайнятості було працевлаштовано 71 особу на дане підприємство та майже 400 осіб взяли участь в оплачуваних громадських роботах. Микола Андрійович цікаво і змістовно розповів про своє підприємство, послуги, які надаються, про характер, умови, специфіку роботи,  визначив необхідні професійні вимоги, які необхідні для виконання виробничих завдань на належному професійному рівні, якісно і вчасно.

 Начальник відділу взаємодії з роботодавцями районної філії  Заскалета Л.В. ознайомила присутніх зі станом ринку праці в районі, наявними вакансіями. Особливу увагу Лариса Володимирівна звернула на соціальні послуги служби зайнятості в частині сприяння  працевлаштуванню вимушених переселенців та демобілізованих учасників АТО, зокрема їх перекваліфікації та набуття спеціальностей, затребуваних на місцевому ринку праці.

На завершення зустрічі учасники подякували за теплий прийом колективу підприємства та побажали  успіхів  у роботі.

За інформацією, Шполянської районної філії Черкаського ОЦЗ

Поділитись:
Перейти до вмісту