Учасники бойових дій Другої світової війни Шполянської ОТГ отримали вітання від міського голови

Традиційно напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні керівництво Шполянської міської ОТГ вітає ветеранів щирими словами та подарунками.

З кожним роком реальних учасників бойових дій тієї війни стає все менше. Цьогоріч привітали 9 ветеранів у місті Шпола, селах – Лебедин та Кримки. Наймолодшим  вже за дев’яносто років, тому міський голова, Сергій Кравченко разом із головою міської ради ветеранів Миколою Торбою, в.о. старостами сіл відвідали  стареньких ветеранів удома.

Сергій Кравченко побував на гостинах і вручив подарунки (продуктові набори) — Михайлу Федоровичу Дувінгу, Гаврилу Григоровичу Сіряченку, Леоніду Івановичу Чепуру, Володимиру Флоріановичу Зданевичу  та Миколі Митрофановичу Скнару зі Шполи. У Лебедині міський голова відвідав — Євгена Володимировича Колосовського, Петра Марковича Шемета, Григорія Івановича Мороза, а також у селі Кримки – Івана Петровича Колісника.

  • У ці травневі дні ми завжди згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, і щиро дякуємо та низько вклоняємося ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та відбудували країну з руїн. Важко знайти слова, якими можна було б передати усю вдячність за безсмертний подвиг цих людей. Але ми у вічному боргу перед ними за обірвану війною юність, за виявлені мужність, силу духу, самопожертву, яку ветерани прявили у боях за рідну землю. Зичимо їм здоров’я  і довгих років життя!, – зазначив очільник громади Сергій Кравченко.
Поділитись:
Перейти до вмісту