У міській школі № 3-гімназія відремонтували санвузли

         У Шполянській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3-гімназія закінчився капітальний ремонт внутрішніх вбиралень. Відтепер учні та вчителі матимуть нові, комфортні туалетні кімнати на трьох поверхах шкільного приміщення.

У Шполянській міській об’єднаній громаді у процесі реформування освіти значна увага акцентується не лише на навчальному процесі, а передовсім забезпечення затишних і зручних умов учнів та збереження їх здоров’я. Якісні санвузли мають стати нормою комфортного перебування дітей в освітніх закладах не лише міста, а й сіл громади.

Минулого року  відновлення  вбиралень почалось у школах ОТГ. Учні та вчителі міської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 розпочинали новий  2018-2019 навчальний рік  із капітально відремонтованими  туалетними кімнатами.Також у 2018 році облаштували нові туалети в одному крилі міської школи № 2-ліцей.

Завтра також запрацюють нові санвузли  в одній з найбільших шкіл міста  ЗОШ № 3-гімназія. Капітальний ремонт цих шкільних вбиралень обійшовся бюджету ОТГ у 917 тис. 674 грн. Роботи у підрядника приймала робоча група, затверджена розпорядженням міського голови, до складу якої увійшли члени виконавчого комітету та депутатського корпусу Шполянської міської ради.

Та це не остання школа громади де облаштовуватимуть місця гігієни. Капітальні ремонти туалетів згодом продовжуватимуться і в сільських школах, які входять до складу ОТГ.

Міський голова, Сергій Кравченко  підкреслює, що створення комфортних умов для дітей громади  украй важливе, і  на першому місці для влади — це здоров’я дитини.

  • Тому ми маємо створити всі умови, аби діти були здоровими, мали всі відповідні «зручності». До того ж, сільські діти повинні відчувати, що вони не гірші від міських, зокрема в питаннях облаштування місць гігієни, — зазначив очільник Шполянської ОТГ.
  • До ремонту
Поділитись:
Перейти до вмісту